Liga rozpis

2. liga B
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne6.9.2015New Bubu Team Nové Strašecí16:2Figury Libčice n / Vlt. BKřivoklátská hospoda, Lány 
18:00Rýgl David33:5Menšík Rudolf
2.Ne13.9.2015Figury Libčice n / Vlt. B2:16Bizoni Cvrčovice 
18:00Menšík Rudolf15:33Dunai Michael
3.Ne20.9.2015Marná snaha Slaný13:5Figury Libčice n / Vlt. BRestaurace Na skalkách, Slaný 
18:00Beran Miroslav29:13Menšík Rudolf
4.Ne4.10.2015Figury Libčice n / Vlt. B6:12Černovoláci 
18:00Menšík Rudolf22:26Tichý Roman
5.Ne11.10.2015Figury Libčice n / Vlt.10:8Figury Libčice n / Vlt. BZákladna bar, Kralupy nad Vltavou 
18:00Krečun Ivan24:20Menšík Rudolf
6.Ne25.10.2015Figury Libčice n / Vlt. B11:7Lišáci Lišany 
18:00Menšík Rudolf25:18Soukup Zdeněk
7.Ne1.11.2015Kozinec Stodolas9:9Figury Libčice n / Vlt. B 
18:00Nykl Luboš25:20Menšík Rudolf
8.Ne8.11.2015Figury Libčice n / Vlt. B11:7Sport Team Nové Strašecí 
18:00Menšík Rudolf25:18Mečíř David
9.Ne22.11.2015Porkys Dřetovice B11:7Figury Libčice n / Vlt. B 
18:00Procházka Vladimír26:18Menšík Rudolf
10.Ne29.11.2015Figury Libčice n / Vlt. B13:5Tuchodřeva Tuchoměřice 
18:00Menšík Rudolf29:14Ledinská Kateřina
11.Ne6.12.2015Rozdělov DC Kladno10:8Figury Libčice n / Vlt. BBajkal, Kladno 
18:00Kafuněk Jaroslav23:19Menšík Rudolf
12.Ne20.12.2015Pavouci Stochov B14:4Figury Libčice n / Vlt. BU Raka, Stochov 
18:00Kára Martin31:11Menšík Rudolf
13.Ne3.1.2016Figury Libčice n / Vlt. B9:9Statenický kačeři 
18:00Menšík Rudolf23:22Hrebíček Jakub
14.Ne10.1.2016Figury Libčice n / Vlt. B8:10New Bubu Team Nové Strašecí 
18:00Menšík Rudolf19:23Rýgl David
15.Ne17.1.2016Bizoni Cvrčovice13:5Figury Libčice n / Vlt. BHostinec Pod lipami, Hrdlív 
17:00Dunai Michael29:15Menšík Rudolf
16.Ne31.1.2016Figury Libčice n / Vlt. B9:9Marná snaha Slaný 
18:00Menšík Rudolf22:21Beran Miroslav
17.Ne7.2.2016Černovoláci9:9Figury Libčice n / Vlt. BVe mlejně, Statenice 
18:00Tichý Roman21:21Menšík Rudolf
18.Ne14.2.2016Figury Libčice n / Vlt. B8:10Figury Libčice n / Vlt. 
18:00Menšík Rudolf21:24Krečun Ivan
19.Ne28.2.2016Lišáci Lišany7:11Figury Libčice n / Vlt. BHospůdka U Dobroty, Nový Dům 
18:00Soukup Zdeněk20:28Menšík Rudolf
20.Ne13.3.2016Figury Libčice n / Vlt. B9:9Kozinec Stodolas 
18:00Menšík Rudolf22:24Nykl Luboš
21.Ne20.3.2016Sport Team Nové Strašecí14:4Figury Libčice n / Vlt. BBaráčnická rychta, Řevničov 
17:30Mečíř David31:12Menšík Rudolf
22.Ne3.4.2016Figury Libčice n / Vlt. B9:9Porkys Dřetovice B 
18:00Menšík Rudolf22:23Kačník Dušan
23.Ne10.4.2016Tuchodřeva Tuchoměřice5:13Figury Libčice n / Vlt. BNa hřišti Tuchoměřice, Tuchoměřice 
18:00Ledinská Kateřina18:27Menšík Rudolf
24.Ne24.4.2016Figury Libčice n / Vlt. B7:11Rozdělov DC Kladno 
18:00Tkadlec Tomáš20:26Kafuněk Jaroslav
25.Ne8.5.2016Figury Libčice n / Vlt. B7:11Pavouci Stochov B 
18:00Menšík Rudolf18:25Kára Martin
26.13.5.2016Statenický kačeři12:6Figury Libčice n / Vlt. BVe mlejně, Statenice 
19:00Hrebíček Jakub29:17Menšík Rudolf