Tabulka zavírání

Šipky jsou báječný sport, jenž můžete hrát s přáteli v oblíbené hospůdce, můžete pozvat přátele či sousedy na šipkový večírek a rozhodně se se šipkami v ruce nebudete nikdy nudit. Dnes již nejsou šipky pouze hospodským sportem. Miliony šipkařských nadšenců na celém světě mají doma na zdi zavěšený terč a pilně trénují. Nenajdete jiné hřiště, na kterém by jste mohli hrát tolik odlišných her, jako je šipkový terč.

Následující článek obsahuje citace z knihy Kari Kaitanena The Dart Book

Kari Kaithanen 1996

 

 The Dart Book

Tato kniha popisuje spoustu rozličných šipkových her, množství příkladů s obrázky, které uvedou začátečníky do tajů tohoto skvělého sportu. Naučíte se také, jak házet přesněji. Pro experty tato kniha nabízí hlubokou a vědeckou studii o šipkách. Vůbec poprvé byla všechna zakončení her x01 optimalizována pomocí počítače z každého bodu hry pět kol dopředu. Pouhá znalost absolutně nejlepšího zakončení pro vaší úroveň, velmi zvyšuje vaší šanci vyhrát.

THE DART BOOK, první vydání 1994, Autor Kari Kaitanen, 270 stran, ISBN 951-96680-1-2 Prosím uvědomte si, že nemohu nikomu zasílat tuto knihu.( Prosím objednejte si například u Darts World -Magazine: Darts World Book Shop, 9 Kelsey Park Road, Beckenham, Kent BR3 2LH, England, tel: 0181-650 6580, fax: 0181-650 2534. Objednací číslo (A81) a například číslo kreditní karty. Cena kolem 10-13 liber.<blink>Vyprodáno !!!</blink> Prosím, pomozte mi nalézt vydavatele pro Vaší zemi.)

Darts Pelit (Darts Games),první vydání 1992, Autor Kari Kaitanen, 144 stran, ISBN 951-96680-0-4, vyprodaná 1992. Nová generace šipkových her rapidně soupá na popularitě ve Finsku. První reálně strategická šipková hra "Mawari" je výbornou volbou jak pro začátečníky tak pro experty. Stejně jako Snookeru se říká billiardové šachy "Mawari" sou šachy šipek.

2 komentáře u „Tabulka zavírání“

    • Článek o zavírání byl moc dlouhý a proto je rozdělen do 14 částí, na které se dostanete kliknutím na odkaz pod článkem označený symbolem „>“, nebo vpravo v navigaci mužete vybrat konkrétní část.

      Odpovědět

Napsat komentář